Мікрометр цифровий Kronos KM-2328-100 / 0.001 (75-100 мм) ±0.003 мм (mdr_0576)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрометр цифровий KM-2328-100 / 0.001 (75-100 мм) ±0.003 мм
Мікрометричний інструмент призначений для абсолютних вимірювань лінійних розмірів і заснований на використанні точної гвинтової пари, яка перетворює обертальний рух микровинта в поступальний.
Микрометрический инструмент служит для измерения наружных и внутренних размеров, а также для измерения глубины пазов, отверстий, длин уступов. Общим узлом для всех микрометрических инструментов является отсчетное устройство в виде микрометрической головки, на торце которой имеется трещотка для ограничения измерительного усилия.
Микрометрический инструмент обеспечивает большую точность измерения по сравнению со штангенинструментом.
Технические характеристики:
Диапазон измерения: от 75 до 100 мм
Дискретность: 0,001 мм
Погрешность: ±0.003 мм
Нагрузка: 5-10N
Робоча температура: від 0 до 40С
Харчування: LR44 - 1 шт
Габарити:375х80х70 мм
Вага: 310 г
Комплектація:
Мікрометр цифровий KM-2328-100
Пластиковий кейс
стрижень довжиною 75 мм для виставлення мікрометра на нуль (на 75 мм)
Батарейка
Технічний паспорт і інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяця. Не поширюється на прилади мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація), без гарантійного талону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronos |
| Країна виробник | Китай |
| Відліковий пристрій | Цифрове |
| Мінімальний діапазон | 75 мм |
| Максимальний діапазон | 100 мм |
| Ціна поділки | 0.001 мм |
| Похибка, +/- | 0.003 мм |
| Вага | 0.31 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мікрометри |
| Призначення | Вимірювання довжини |
| Матеріал | Сталь |
| Артикул | mdr_0576 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 6 035,40 ₴







