БФП HP LaserJet Pro M426fdn (F6W14A) Лазерний принтер монохром + копір + сканер + факс Б/у Гарантія 12 міс
Принтер Б/К
Гарантія 12 місяців
Відсилання 3-4 робочих дні з моменту підтвердження замовлення
Форма оплати: готівки, безначні, безначні з НДС
БФП HP LaserJet Pro M426fdn (F6W14A) Б/у
Швидкий друк будь-яких документів. Надійний захист даних.
За допомогою спеціальних бізнес-застосунків ви зможете здійснювати сканування безпосередньо в електронну пошту, на USB-накопичувач, у мережеві папки або хмару. Пристрій забезпечує вищу швидкість двостороннього друку, порівнюючи з аналогічними рішеннями конкурентів. Завдяки високій швидкості друку вам більше не доведеться чекати. Для виходу зі режиму сну цьому БФП потрібний набагато менше часу, порівнюючи з рішеннями конкурентів. Керуйте доступом до завдань друку та використовуйте інші функції гарантування безпеки, зокрема перевірку автентичності 59, застосунок HP JetAdvantage Private Print і додаткове сховище завдань із захистом за допомогою PIN-коду.
Простота керування. Ефективний друк.
Керуйте завданнями друку безпосередньо з БФП завдяки сенсорному екрану діагоналлю 7.6 см. Надсилайте на друк документи Microsoft Word і PowerPoint прямо з USB-накопичувача. Керуйте пристроями та їхніми налаштуваннями за допомогою HP Web Jetadmin, зручного інструменту, який містить у собі всі необхідні функції. Щоб неабияк скоротити витрату енергії БФП, порівнюючи з конкурентами, ми розробили оригінальні лазерні картриджі HP з технологією JetIntelligence.
Більше сторінок. Вища продуктивність. Найкращий захист.
Завдяки оригінальним чорним лазерним картриджам HP збільшеної місткості та технології JetIntelligence ви зможете отримати більше якісних відбитків, не виходячи за межі бюджету. Досягніть високої швидкості та професійної якості друку завдяки контрастному чорному тонеру. Завдяки інноваційній технології захисту від підробок ви гарантовано отримаєте справжню якість HP. Пристрій постачається вже готовим до роботи та містить попередньо встановлений лазерний картридж. За потреби його можна замінити на спеціальний картридж збільшеної ємності.
Постійний і зручний доступ до можливостей друку з мобільних пристроїв
Для відправлення завдань друку з більшості смартфонів і планшетів не будуть потрібні спеціальні програми. Вбудований мережевий інтерфейс Ethernet забезпечує зручність настроювання, друку та обміну файлами.
Характеристики:
- Виробник HP
- Модель LaserJet Pro M426fdn
- Артикул F6W14A
- Тип БФП лазерний
- Технологія друку лазерна
- Тип друку монохромний
- Призначення для офісу
- Максимальний формат друку A4
- Максимальна роздільна здатність, dpi 600 x 600
- Час виходу першої сторінки 5.5 сек
- Максимальна швидкість монохромного друку 40 стор./хв
- Додаткові функції під час друку двосторонній друк
- Максимальна швидкість монохромного копіювання 40 стор./хв
- Час виходу першої копії 6.5 сек
- Роздільна здатність під час копіювання, dpi 600 x 600
- Максимальна кількість копій 99 шт.
- Масштабування 25-400%
- Тип сканера планшетний
- Оптична роздільна здатність сканера 1200 х 1200
- Інтерполована роздільна здатність, dpi 9600 x 9600
- Розмір скануваної зони 216 x 297 мм
- Додаткові функції під час сканування автоматичне двостороннє сканування, сканування в хмарні сервіси, сканування на FTP-сервер, сканування як вкладання в повідомлення електронної пошти
- Тип факсу чорно-білий
- Швидкість модему 33.6 Кбіт/с
- Роздільна здатність факсу, dpi 300 х 300
- Кількість лотків для подавання 1
- Місткість лотків для подавання 250 аркушів
- Місткість вихідного лотка 150 аркушів
- Модуль автоматичного двостороннього друку є
- Щільність паперу 60 - 176 г/м2
- Підтримувані формати паперу (основний лоток) DL, C5, A6, A5, B5, A4
- Параметри дисплея 3" сенсорний
- Тип дисплея кольоровий
- Частота процесора 1200 МГц
- Оперативна пам'ять 256 МБ
- Інтерфейси Ethernet, USB 2.0
- Месячний обсяг друку 80 000 стор
- Сумісний оригінальний картридж HP 26X, HP 26A
- Підтримувані ОС Linux, Mac OS, Windows, Android
- Максимальна споживана потужність 583 Вт
- Середня споживана потужність у режимі очікування 9.8 Вт
- Середня споживана потужність у режимі енергозбереження 2.7 Вт
- Ширина 420 мм
- Висота 323 мм
- Глибина 390 мм
- Вага 12.86 кг
- Країна виробництва Китай
Стан: має незначні зовнішні ознаки використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер, Факс |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Клас пристрою | Офісний |
| Формат паперу | А4 |
| Метод друку | Лазерна |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 40 ст./хв |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Особливості | Автоматичний двосторонній друк, Друк на конвертах |
| Потужність | 583 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип витратного матеріалу | Тонер-картридж |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 323 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 12.86 кг |
- Ціна: 17 500 ₴







