Кондиціонер — вентилятор портативний Zilan ALASKA ZONE ZLN1314 65 Вт 7 л 74 см охолодження + очищення + вентиляція + зволоження
Кондиціонер — вентилятор портативний Zilan ALASKA ZONE ZLN1314ng>
>Це вентилятор з функцією охолодження, а не звичайний кондиціонерЯкщо ви шукаєте пристрій, який дасть вам змогу швидко та зручно подбати про чистоту повітря, і здоров'я вас і ваших близьких для вас дуже важливо, то кондиціонер станет ЛУЧШИМ ВЫБОРОМ.
- 3 РЕЖИМА РОБОТИ
- 3 швидкості повітряного потоку
- ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
- ОБЪЕМ: 7 л
- Коливання 70°
- Таймер 12 годин
Унікальний дизайн вентилятора стане прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру.
Площа охолодження до 35 м2
3 СКОРОСТІ ПОДУШНОГО ПОТОКУ
Пропонований продукт має 3-ступеневу систему регулювання повітряного потоку
- [1] LOW – Спеціально розроблені аеродинамічні лопаті вентилятора гарантують максимальний повітряний потік у поєднанні з низьким рівнем шуму під час роботи.
- [2] MEDIUM – Підходить для ПОВСЕДНЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ.
- [3] TURBO – Коли дійсно ЖАРКО!
Оптимальне водяне охолодження
Як охолоджувальний агент використовується вода або лед. Продукт не містить шкідливих фреонів. Також немає потреби виводити повітря з приміщення назовні.
Випарний фільтр
Спеціально розроблений випаровування фільтр зволожується холодною водою з вбудованого 7-літрового контейнера .
ЗРОВИДКЕ ЗВУЖЕННЯ
Один із найздоровіших і природних способів зволоження повітря. Повітроохолоджувач ZILAN обладнаний вбудованим резервуаром для води об'ємом 7 літрів, що дає змогу ефективно зволожувати повітря до 12 годин.
Без туману та залишків
Випаровувальне зволоження відбувається БЕЗ ЗАТУМАНА І БЕЗ ОСТАВЛЕННЯ БІЛОГО НАЛІТУ НА МЕБЛІ, СТЕНАХ І ОКНАХ — тобто без проблем, відомих під час використання парових і ультразвукових зволожувачів.
* Перевірте пінопластову підкладку під пристроєм — там ви знайдете два охолоджувальні елементи. Інші два розташовані в резервуарі для води.
ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ
Пил у наших будинках — це суміш усього, що ми туди приносимо. Дослідження показали, що пил містить приблизно 9000 мікроорганізмів: бактерії, гриби, цвіль і віруси.
ДВІЙНА СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ
- СЕТЧАТИЙ ФІЛЬТР Попередньо очищає повітря від частинок пилу, пилку та інших елементів більшого діаметра.
- Інноваційний фільтр ZILAN MAX+ ефективно фільтрує дрібні частинки, пилок та інші забруднювальні речовини в повітрі.
ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯХУ
- [1] Режим "NATURE" — випадково змінює силу повітряного потоку, створюючи відчуття природного, прохолодного бризу.
- [2] Режим "STANDARD" — сильний і постійний потік повітря з однією з 3 швидкостей потоку повітря, обраних користувачем.
- [3] Режим "SLEEP" — нічний режим, вентилятор м'яко охолоджує кімнату.
Коливання
Режим "SWING" — рівномірно розподіляє повітря всією кімнатою, досягаючи навіть найвіддаленіших куточків вашої квартири.
ШИРОКИЙ ПРИГОЛ ПОДУШНОГО ПОТОКУ: 70°
ПУЛЬТ ДИСТАНЦІОННОГО КЕРУВАННЯ
- ON/OFF — вмикання/вимикання
- Система WET знижує температуру, включно з водяним насосом
- MODE — зміна режимів роботи (циркуляції)
- SPEED — зміна швидкості повітряного потоку
- TIMER — настроювання автоматичного вимкнення
- SWING — рівномірний розподіл повітря по всій кімнаті
- LIGHT ON/OFF — вмикає/вимикає дисплей
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Інтуїтивно зрозуміла та дуже сучасна панель керування допоможе вам вибрати НАЙБЕЗПЕЧНІШЕ КОМФОРТНИЙ режим роботи.
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Інтуїтивно зрозуміла і дуже сучасна панель керування допоможе вам вибрати найбільш комфортну швидкість повітряного потоку.
Керування зі смартфона
Загрузите програма ZaZa Remote з Google Play і керуйте кондиціонером зі свого смартфона! Застосунок дає змогу додавати й керувати кількома пристроями з ІЧ-керуванням .
Це дуже просто!
БЕЗ СТОІМОСТИ ВСТАНОВЛЕННЯ
Повітряохолоджувач легко переміщається. Він обладнаний МІЦНИМИ КОЛЕСАМ. Просто перекочуйте його в кімнату, де ви хочете його використовувати, НАПОВНІТЬ РЕЗЕРВУАР ВОДІЙ, ПІДКЛЮЧАЙТЕ ДО СЕТІ, І ВСІ ГОТОВО!
ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ
Їх легко можна розмістити в шафі, гардеробній, підвалі або на горищі.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Режими роботи: вентиляція , охолодження, зволоження й очищення повітря
- Зона дії: 35 М2
- Споживана потужність: 65 Вт
- Функція горизонтальної осциляції: 70°
- Функція зволоження : ДА
- Керування: світлодіодна сенсорна панель + пульт дистанційного керування
- Регулювання повітряного потоку: 3 рівні
- Таймер : 1-12 годин
- Індикатор температури: ДА
- Резервуар для води: 7 л
- Індикатор заповнення резервуара для води: ДА
- Охолоджувальні елементи: 4 шт. (2 шт. в резервуарі, 2 шт. в пінопластовому пакеті під пристроєм)
- Витрата повітря: 408 (низька швидкість) - 1050 (турбо) м3/год
- Рівень шуму: 59 дБ
- Захист від перегрівання: ДА
- Вага виробу: 6,3 кг
- Транспортне паковання: 35x34,5x80 см
ПРОВЕРЕННІ, БЕЗПЕЧНІ, ОГЛЯДНІ ДОКУМЕНТИ, ЩОІ ЗАХИСТЮЮТЬ ВИС І ВАШИХ БЛИЗКИХ!
Це не просто формальності — це РЕАЛЬНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ того, що продукт відповідає ВИСОДАЙШИМ СТАНДАРТАМ БЕЗПЕКИ Й ЯКОСТІ. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я і здоров'я своєї сім'ї, ці сертифікати дадуть вам повну впевненість у продукті, який ви використовуєте вдома.
Що саме означають для вас ці сертифікати?
- LVD — електробезпека — захищає користувача від коротких замикань, перегрівання та інших небезпек, пов'язаних із повсякденним використанням.
- GS – Geprüfte Sicherheit («перевірено на безпеку»), або скорочено GS, — це знак, що підтверджує високу якість продукції. Він вказує, що продукція відповідає вимогам німецького ринку. Ці вимоги містять безпеку, якість і відповідність німецькому законодавству GPSG.
- RoHS — гарантує, що продукт не містить токсичних речовин або важких металів, які можуть негативно впливати на здоров'я.
- CE — підтверджує відповідність суворим стандартам Європейського Союзу щодо безпеки використання та захисту здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilan |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 1050 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 65 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 6.3 кг |
- Ціна: 6 413 ₴












