БФП HP LaserJet Pro M1536dnf (CE538A) Лазерний принтер + копір + сканер + факс Б/у Гарантія 12 міс
Принтер Б/К
Гарантія 12 місяців
Відсилання 3-4 робочих днів із моменту підтвердження замовлення
Форма оплати: готівки, безначні, безначні з НДС
МФУ HP LaserJet Pro M1536dnf (CE538A)
Економне БФП HP LaserJet з високою швидкістю друку допоможе швидко виконати всі повсякденні завдання. Друк двосторонніх документів із будь-якої точки завдяки технології HP ePrint1. Функції безпечного копіювання, сканування, відправлення факсів і під'єднання через Ethernet допоможуть оптимізувати документообіг.
Тепер ви зможете друкувати більше завдяки високошвидкісному мережевому БФП з підтримкою технології двостороннього друку
- Працюйте ефективніше: Технологія Instant-on забезпечує швидкість друку до 25 сторінок за хвилину у форматі A4 і вихід першої сторінки за 8,5 секунд2.
- Передавайте ресурси друку через мережу, що підтримує під'єднання 10/100 Ethernet.
- Пристрій автоматичного подавання документів на 35 сторінок дає змогу створювати двосторонні документи або копіювати та відправляти факси на кількох сторінках.
- Економія паперу та часу: надсилайте факси безпосередньо з комп'ютера або з інших програм і контролюйте доступ до функцій факсу за допомогою PIN-кодів.
Друк ділових документів високої якості різних форматів
- Оригінальні картриджі HP LaserJet забезпечують незмінно високу якість друку та дають змогу створювати професійні документи з чітким текстом і яскравими зображеннями.
- Технологія HP FastRes 1200 забезпечує покращену якість друку: яскраві документи з високою точністю передавання деталей, насиченими кольорами та плавними переходами.
- Підтримка документів різного формату: лоток пріоритетного подавання на 10 аркушів і лоток подавання на 250 аркушів дають змогу використовувати носії різних форматів і типів.
Друкуйте з будь-якої точки за допомогою інтуїтивних функцій
- HP ePrint1 дає змогу друкувати в зручний час із будь-якої точки — з мобільного телефона, ноутбука або іншого мобільного пристрою.
- Зручна для навігації інтуїтивна панель керування та РК-екран неабияк спрощують процес друку. Технологія копіювання ідентифікаційних карток дає змогу створювати копію двосторонньої карти на одній сторінці.
- HP SureSupply3 дає змогу без жодних труднощів придбати та замінити картриджею.
- Використовуйте вбудовані засоби HP для швидкого та зручного настроювання, експлуатації та технічного обслуговування БФП.
Зниження негативного впливу на довкілля
- Зниження негативного впливу на довкілля й економія до 50% паперу завдяки функції двостороннього друку.
- Технології Instant-on 2 та Instant-on Copy4 для заощадження енергії.
- Безплатна програма HP Planet Partners надає зручні можливості повернення і перероблення картриджів5.
- Заощаджуйте електроенергію та робочу площу з багатофункціональним компактним принтером, який відповідає вимогам стандарту ENERGY STAR.
- Зменште споживання енергії до 50% завдяки технології Instant-on.
- З технологією Instant-on Copy ви можете заощадити вчетверо більше електроенергії.
- Сканування, зберігання й обмін документами в цифровому форматі дають змогу зменшити обсяг непотрібного сміття та відходів.
Сумісні картриджі:
Чорний: HP 78A Black (CE278A)
Характеристики:
- Формат А4
- Технологія друку лазерна
- Друк монохромний
- Кількість кольорів 1
- Особливості автоматичний двосторонній друк, вбудований факс
- Масштабування 25-400%
- Інтерфейси LAN, USB
- Макс. розширення друку 1200x1200 dpi
- Макс. розширення копіювання 600x600 dpi
- Швидкість ч/б друку 25 стор./хв.
- Швидкість ч/б копіювання 25 стор./хв.
- Оптична роздільна здатність сканера 1200x1200 dpi
- Рівень шуму під час роботи 50 дБ
- Подавання паперу 250 л (стандартно)
- Вихід паперу 100 л (стандартний)
- Щільність паперу 60-163 г/м2
- Пам'ять 128 МБ
- Процесор Marvell 500 МГц
- Споживання енергії (режим роботи) 445 Вт
- Споживання енергії (режим очікування) 4.7 Вт
- Габарити (ШхВхГ) 441x373x343 мм
- Вага 11,7 кг
Факс:
- Пам'ять факсу 400 стор.
- Максимальна роздільна здатність факсу 300x300 dpi
- Максимальна швидкість передавання даних 33,6 Кбіт/c, PC Fax
Стан: має незначні зовнішні ознаки використання
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер, Факс |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Клас пристрою | Офісний |
| Формат паперу | А4 |
| Метод друку | Лазерна |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 25 ст./хв |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Особливості | Автоматичний двосторонній друк, Друк на конвертах |
| Потужність | 445 Вт |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип витратного матеріалу | Тонер-картридж |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 441 мм |
| Висота | 343 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Вага | 11.7 кг |
- Ціна: 12 999 ₴





