Кондиціонер-вентилятор 5в1 Cronos IcyCzarny 85Вт охолодження + очищення + вентиляція + зволоження + мобільність
Мобільний кондиціонер Cronos ICY
Представляємо наш сучасний кондиціонер — вентилятор з ефектом охолодження — це ідеальне рішення для спекотних днів!
Водяний кондиціонер зі зволоженням повітря — комплексне рішення для людей, які цінують здорову, свіжу та комфортну атмосферу у своєму домі!
Технічні характеристики:
- Потужність: 85 Вт
- Модель: ICY
- Бренд: Cronos
- Напруга: 220 В
- Об'єм повітря: 1200 м3/год
- Швидкість вітру : 7 м/с
- Місткість бака: 18 л
- Розміри: 30x29x77см
- Цвет: чорний
До комплекту входить:
- Кондиціонер ICY 18L
- 2 охолоджувальні вставки
- Пульт дистанційного керування
- Керівництво користувача польською мовою
Як працює мобільний кондиціонер?
Кондиціонер працює на воді, тому він надзвичайно екологічний і нешкідливий для довкілля.
Переваги:
- 4 функції в одному пристрої (охолодження, очищення, зволоження та циркуляція повітря)
- Великий бак вміщує до 18 л
- Найвищий за якістю фільтр, що вловлює токсичні речовини з повітря
- До 3 режимів швидкості повітряного потоку: швидкий, середній і повільний
- Енергозбереження: порівнюючи з класичними кондиціонерами споживає менше енергії
- Дизайн, відомий своєю елегантністю: унікальний дизайн, який додасть естетичної привабливості вашому простору
- Керування за допомогою пульта дистанційного керування або сенсорної панелі
- Тиха робота, керується за допомогою пульта дистанційного керування
- Легко переміщати, що дає змогу використовувати його в різних кімнатах
- Плануйте роботу кондиціонера відповідно до ваших тимчасовими переваг
- Простота обслуговування: простота обслуговування та підтримка кондиціонера в ідеальному стані
- Безпека для довкілля: матеріали, які використовуються у виробництві, екологічно безпечні, що знижує негативний вплив на планету
До 4 функцій в одному пристрої
Багато хто ставить собі запитання, що вибрати кондиціонер або спліт-систему. Завдяки першому повітря не тільки охолоджується, але й зволожується, очищається.
Найвищий рівень комфорту
CRONOS ICY — це пристрій 4 в 1, який очищає повітря від пилу та небажаних частинок, а також ефективно знижує і зволожує температуру в приміщенні.
CRONOS ICY ідеально підходить для охолодження приміщення в спекотні дні та усунення забруднення повітря цілий рік.
CRONOS ICY оснащен високопродуктивним фільтрувальним шаром, який дає змогу позбутися проблемного пилу в повітрі.
Функціональність насамперед
Повітроохолоджувач обладнаний практичними колесами і бічною ручкою, за допомогою яких ви можете легко транспортувати пристрій у зручне для вас місце вдома або в офісі.
Пристрій має елегантний та сучасний виглядтому стане як функціональним, так і декоративним ґаджетом у вашому інтер'єрі.
Проста експлуація
- Пристроєм дуже легко керувати за допомогою сенсорної панелі.
- Пристрій має таймер, а до комплекту також входить пульт дистанційного керування.
- Резервуар пристрою має місткість 18 літрівтому вам не доведеться часто доливати воду.
- Пристрій має видимий віконце резервуара для води, тому ви в будь-який момент можете перевірити, скільки рідини в пристрої.
Дизайн і сучасність
Наш Cronos Icy не тільки ефективно працює, але й має стильний вигляд. Сучасний дизайн із м'якими лініями та мінімалістичним підходом робить його не тільки охолоджувальним пристроєм, але й прикрасою вашого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 85 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим вентиляції | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 290 мм |
- Ціна: 8 265 ₴












