Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор стельовий BROWN 132 см з таймером та пультом
Вентилятор, який чудово охолодить вас у спекотні дні та дозволить швидко провітрити кімнату взимку.
Особливості:
- 2 варіанти роботи - літо/зима
- 6 режимів потужності вентилятора
- Зручний пульт керування
- Таймер — до 4 років
- Низький рівень шуму
Ідеально підійде для:
- виставкові зали
- спальні
- готелі
- ресторани
- завдяки тихій роботі вентилятора його можна використовувати і в дитячій кімнаті
Характеристики:
- Колір: коричневий, білий
- Матеріал: алюміній, акрил
- Потужність вентилятора: 30 Вт
- Кількість швидкостей: 6
- Таймер: до 4 років
- Керування: пульт
- Режим: зима/літо
- Кількість лопатей: 3
- Загальна довжина: 132 см
- Висота: 20 см
- Ширина під стелю: 20 см
- Сертифікати: CE, RoHS
- Батареї в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1320 мм |
| Довжина | 1320 мм |
| Висота | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 200 мм |
| Мінімальна висота підвісу | 200 мм |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
- Ціна: 8 265 ₴









