Кондиціонер колонний ZILAN ZLN1030 60 Вт 100 см охолодження + очищення + вентиляція + зволоження повітря
Кондиціонер колонний ZILAN ZLN1030 60 Вт
Це вентилятор з ефектом охолодження, а не звичайний кондиціонер
СУЧАСНЕ РЕШЕННЯ, поєднує в собі функції випарного кондиціонера та колонного вентилятора. Він не тільки принесе полегшення влітку, але також може виступати як очисник и зволожувача повітря цілий рік. ТИХА РОБОТА забезпечує високий комфорт використання, не заважатиме вашій роботі, відпочинку та сну.
Переваги:
- РОБОЧИН ДИАПАЗОН: 10 м: миттєво охолоджує приміщення
- ПОТУЖНІСТЬ: 60 Вт : висока ефективність пристрою
- 3 СКОРОСТІ ПОДУШНОГО ПОТОКУ: НИЗКА/СРІДНЯ/ВИСКАВА
- 3 РЕЖИМА РОБОТИ: ПРИРОДА/НОРМАЛЬНИЙ/СОН
- ФУНКЦІЇ: ОХОЛОДЕННЯ/ЗВИЩЕННЯ/ВМІРНЕННЯ
- ОСЦИЛЛЯЦИЯ: ефективно розподіляє прохолодне повітря
- СВІТОДИОДНИЙ ДИСПЛЕЙ: інформує про активні функції пристрою
- ПОТОК ПОРАДУ: 6М3/МИН
- ТАЙМЕР: 8Ч
- ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ
- ВЫСОТА : 100 СМ
РЕГУЛЬОВАНКА ПОТУЖНІСТАННЯ ЩОДУШНОГО ПОТОКУ
Настройте пристрій відповідно до ваших індивідуальних потреб, вибравши одну з 3 СКОРОСТІВ ПОТОКА:
- НИЗКИЙ Максимальна сила повітряного потоку в поєднанні з НИЗКИМ РІВНИМ ЗВУКА
- СРЕДНИЙ ДЛЯ ЩОДНІВНОГО ВИКОРИСТАННЯ
- ВЫСОКИЙ Коли по-справжньому жарко!
ЕКОЛОГІЧНЕ ВОДЯНЕ ОХЛОЖЕННЯ
Знижує чутливу температуру в приміщенні У 2 РАЗИ ШВИДКЕ , порівнюючи зі стандартними вентиляторами. Як охолоджувальне середовище використовується ВОДА або ЛЕД. Не містить шкідливого фреону. Також немає потреби виводити повітря за межі приміщення.
ВИКОРИСТОВНИЙ ФІЛЬТР
Спеціально розроблений ФІЛЬТР ІСДАРЕННЯ зволожується холодною водою з вбудованого контейнера об'ємом 3 л.
ЗРОВИЙ ЗВИЛОНЕННЯ
Сухе повітря сприяє висиханню слизових оболонок, що плаває частинкам пилу, кліщам, вірусам та іншим забруднювачам. Випарний кондиціонер ЗИЛАН забезпечить завжди ПРАВИЛЬНУЮ ВЛАЖНОСТЬ повітря в приміщенні.
Резервуар для води обсягом 3 літри дає змогу ефективно зволожувати повітря до 7 год.
БЕЗ ТУМАНА И БЕЗ ОСАДКА
Випаровувальне зволоження відбувається БЕЗ ЯВЛЕННЯ СМОГ І БЕЗ БІЛИХ ВІДЛОЖЕНЬ, ЩОСТАЄТЬСЯ НА МЕБЕЛІ, СТЕАХ І ОКНАХ — проблеми, відомі від парових і ультразвукових зволожувачів.
РЕЖИМИ ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОДРЯХУ
- ПРИРОДА – різноманітні пориви повітря імітують ніжний і природний порив вітру.
- НОРМАЛЬНИЙ — сильний і постійний порив.
- СОН — легкий вітерець запобігає застуді під час сну.
КОЛЕБАНІЯ
Режим «КАЧАНІЯ» — повітря рівномірно розподіляється приміщенням, досягаючи навіть віддалених місць вашої квартири.
ІННОВАЦІОННИЙ КОЛОННИЙ ВЕНТИЛЯТОР З ВОДЯНИМ ОХОЛОЖЕННЯМ
- КРИЛЬЧАТКА ВЕНТИЛЯТОРА
- ОХОЛОДЯВАЛЬНА ПІДСТАВКА/ФІЛЬТР
- КРИШКА РЕШЕТКА
- РЕЗЕРВУАР ДЛЯ ВОДЫ [3Л]
- 6 СЕГМЕНТІВ РОТОРНОГО КОЛЕСУ
- 36 ЛОПАСТІВ РОТОРА НА СЕГМЕНТ
- 210 скоординованих каналів повітряного потоку
ПОТОК ВОЗДУХА: 6М3/МИН.
СВЕТОДІОДНА СЕНСОРНА ПАНЕЛЬ
Усі необхідні функції доступні на сучасній, інтуїтивно зрозумілій світлодіодної СЕНСОРНОЇ ПАНЕЛІ. ПРОСТО ПРИКОСНИТЕСЬ К ЭКРАНУ, щоб увімкнути/вимкнути вентилятор, змінити потужність, час і багато інших параметрів.
- РЕЖИМЫ: [1] ПРИРОДА , [2] НОРМАЛЬНИЙ , [3] НІЧ
- МОЩНОСТЬ ПОТОКА: [1] ВИСОКА , [2] СРЕДНЯЯ , [3] НИЗКА
- КОЛЕБАНІЯ
- ВОДЯНЕ ОХОЛОЖЕННЯ
- ТАЙМЕР
- КНОПКА ВКЛ/ВЫКЛ
ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ
Пульт дистанційного керування з радіусом дії 6 метрів і кутом 120°. Дає змогу керувати всіма функціями пристрою.
НЕОБХОДИМИЙ І ТИХИЙ
Тиха робота вентилятора у всіх можливих режимах забезпечує високий комфорт використання. Він не заважає працювати, відпочивати та спати, оскільки в НОЧНОМ РЕЖИМЕ вентилятор працює гранично тихо, а гучність НЕ ПРЕВЫШАЕТ 36дБ.
З увімкненим вентилятором можна легко заснути.
АРОМОТЕРАПИЯ
Проводьте сеанси ароматерапії в себе вдома. Використовуючи ефірні олії, ви неабияк покращите якість свого життя і позбудетеся небажаних запахів.
Залежно від обраного вами аромату ви можете зменшити стрес і напруження або поліпшити якість сну та посилити відчуття спокою. Деякі олії, які використовуються для ароматерапії, також ефективно відлякують набридливих комах, які можуть порушити спокій під час вечірнього відпочинку.
ЛЕГКА ЧИСТКА
Резервуар для води, захисну сітку та фільтр легко мити під проточною водою, тому пристрій слугуватиме вам багато сезонів без потреби купувати запчастини й аксесуари.
БЕЗПЕЧНО І КОМФОРТНО
ШИРОКА СТАБІЛЬНА ОСНОВА — пристрій залишається повністю стійким, особливо в режимі коливань.
ЗАХИСТНА СІТКА — завдяки тому, що ротор вентилятора укладений у решітку, маленькі діти, які грають поруч із вентилятором і бажають, наприклад, засунути в нього палець, не зможуть поранитися.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Модель: ZLN1030 TOWER FAN
- Споживана потужність: 60 Вт
- Витрата повітря: 6 м3/хв [360 м3/год]
- Функція горизонтальних коливань ДА
- Керування: ПАНЕЛЬ/ДИСТАНЦІОННЕ
- 4в1: ВЕНТИЛЯЦІЯ, ОХОЛОДЕННЯ, ЗВОЛОЖЕННЯ І ОЧИЩЕННЯ
- Площа експлуатації: до 30М2
- Робочий діапазон: 10 м
- Режими роботи: НОРМАЛЬНИЙ, ПРИРОДА, СОН
- Регулювання сили повітряного потоку: 3 СКОРОСТИ
- Таймер: 8 год
- Індикатор заповнення бака: ДА
- Рівень шуму: НІЧ 36 дБ/МАКС 63 дБ
- Захист від перегрівання: ДА
- Вставки охолоджувальні: ALASKA ZONE - 2 шт.
- Резервуар для води : 3 л
- Шнур живлення: 145 см
РУКОВОДНІСТЬ ПОВЗОВАТЕЛЯ НА ПІЛЬКОМ ЯЗИЧКА
СЕРТИФІКАТ CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilan |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потік повітря | 360 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 60 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
- Ціна: 6 413 ₴












