Кондиціонер колонний 3в1 Adler AD7855 320 Вт охолодження очищення зволоження повітря Білий
Кондиціонер колонний Adler AD7855 320 Вт
Це вентилятор з ефектом охолодження, а не звичайний кондиціонер
3в1-охолодження, очищення, зволоження
Багатофункціональний колонний прохолодник для повітря 3-в-1 з високою ефективністю. Функції охолодження, зволоження й навіть очищення повітря роблять його ідеальним доповненням будь-якого приміщення. Користувач може вибрати одну з трьох швидкостей повітряного потоку. Кондиціонер має вбудований резервуар для води місткістю 2 л, а завдяки 2 контейнерам із гелем, які можна заморозити в холодильнику, а потім перенести в резервуар для води, пристрій може ефективно охолоджувати та зволожувати повітря. Для зручності використання пристрій обладнаний сенсорною РК-панеллю. Пристрій також можна налаштувати на певний час роботи завдяки вбудованому таймеру на 1-8 годин. Витрата повітря становить 800 м3/год.
Технічні характеристики:
- Функції: охолодження/очищення/зволоження
- Сенсорна РК-панель
- Дистанційне керування
- 3 режими роботи вентилятора:
- - Нормальний
- - Природний
- - Спати
- Функція охолодження знижує температуру завдяки роботі водяного насоса й одночасно зволожує повітря
- Витрата повітря 800 м3/год
- Функція горизонтального коливання 55°
- Таймер 1-8 годин
- 2 контейнери для наповнення водою й заморожування
- Витрата води 300 мл/год
- Індикатор рівня води
- Зручна ручка для перенесення
- Резервуар для води місткістю 2 л
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Білий колір
- Потужність: 60 Вт
- Максимальна потужність: 320 Вт
- Напруга 220-240 В ~ 50 Гц
- Розмір продукту: 30,0 х 30,0 х 108,0 см
- Рівень шуму: 59 дБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 320 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 1080 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
- Ціна: 6 480 ₴












