Кондиціонер колонний 3в1 Camry CR 7858 320 Вт охолодження очищення зволоження повітря Білий
Кондиціонер колонний Camry CR 7858 320 Вт
Це вентилятор з ефектом охолодження, а не звичайний кондиціонер
3 в 1 — охолодження, очищення, зволоження
Багатофункціональний колонний прохолодник для повітря 3-в-1 з високою ефективністю. Функції охолодження, зволоження й навіть очищення повітря роблять його ідеальним доповненням будь-якого приміщення. Користувач може вибрати одну з трьох швидкостей повітряного потоку. Кондиціонер має вбудований резервуар для води місткістю 3,5 л, а завдяки 2 контейнерам із гелем, які можна заморозити в холодильнику, а потім перенести в резервуар для води, пристрій може ефективно охолоджувати та зволожувати повітря. Для зручності використання пристрій обладнаний сенсорною РК-панеллю. Пристрій також можна налаштувати на певний час роботи завдяки вбудованому таймеру на 1-12 годин. Витрата повітря становить 1188 м3/год.
Технічні характеристики:
- Функції: охолодження/очищення/зволоження
- Висота: 82,5 см/32 дюйми
- Сенсорна РК-панель
- Дистанційне керування
- 3 швидкості вентилятора
- Функція охолодження знижує температуру завдяки роботі водяного насоса та водночас зволожує повітря
- Витрата повітря 1188 м3/год
- Функція горизонтального коливання 52°
- Таймер 1-12 годин
- 2 контейнери для наповнення водою й заморожування
- Витрата води 400 мл/год
- Індикатор рівня води
- Зручна ручка для перенесення
- Резервуар для води 3,5 л
- Потужність 70 Вт
- Максимальна потужність 320 Вт
- Напруга 220-240 В ~ 50 Гц
- Розміри виробу 28,5 х 22,0 х 82,5 см
- Корпус з АВС-пластику
- Білий колір
- Шнур живлення 170 см
- Рівень шуму 60 дБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 1188 куб.м/год |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 320 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 825 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 285 мм |
- Ціна: 5 328 ₴










