Кондиціонер колонний 5в1 ZILAN ZLN1010 60 Вт Wi-Fi охолодження + очищення + вентиляція + зволоження + іонізація
Кондиціонер колонний 5в1 ZILAN ZLN1010A 60 Вт
Це вентилятор з ефектом охолодження, а не звичайний кондиціонер
5 функцій в одному пристрої:
- охолодження
- очищення
- зволоження
- циркуляція
- іонізація
Переваги:
- РОБОЧИН ДИАПАЗОН: 10 м: миттєво охолоджує приміщення
- ПОТУЖНІСТЬ: 60 Вт : висока ефективність пристрою
- 3 СКОРОСТІ ПОДУШНОГО ПОТОКУ: НИЗКА/СРІДНЯ/ВИСКАВА
- 3 РЕЖИМА РОБОТИ: ПРИРОДА/НОРМАЛЬНИЙ/СОН
- ФУНКЦІЇ: ОХОЛОДЕННЯ/ЗВИЩЕННЯ/ЙОНІЗАЦІЯ
- ОСЦИЛЛЯЦИЯ: ефективно розподіляє прохолодне повітря
- СВІТОДИОДНИЙ ДИСПЛЕЙ: інформує про активні функції пристрою
- КЕРУВАННЯ Wi-Fi — всі функції на вашому смартфоні
РЕГУЛЬОВАНКА ПОТУЖНОСТІ ЩОДУШНОГО ПОТОКУ
Настройте пристрій відповідно до ваших індивідуальних потреб, вибравши одну з 3 СКОРОСТІВ ПОТОКА:
- [1] НИЗКИЙ Максимальна сила повітряного потоку в поєднанні з НИЗКИМ РІВНИМ ЗВУКА
- [2] СРЕДНИЙ ДЛЯ ЩОДНІВНОГО ВИКОРИСТАННЯ
- [3] HIGH Коли по-справжньому жарко!
ЕКОЛОГІЧНЕ ВОДЯНЕ ОХЛОЖЕННЯ
Знижує чутливу температуру в приміщенні У 2 РАЗИ ШВИДКЕ , порівнюючи зі стандартними вентиляторами. Як охолоджувальне середовище використовується ВОДА або ЛЕД. Не містить шкідливого фреону. Також немає потреби виводити повітря за межі приміщення.
ВИКОРИСТОВНИЙ ФІЛЬТР
Спеціально розроблений ВИКОРИСТОВНИЙ ФІЛЬТР зволожується холодною водою з вбудованого контейнера об'ємом 2 л.
ЗРОВИЙ ЗВИЛОНЕННЯ
Сухе повітря сприяє висиханню слизових оболонок, що плаває частинкам пилу, кліщам, вірусам та іншим забруднювачам. Випарний кондиціонер ЗИЛАН забезпечить завжди ПРАВИЛЬНУЮ ВЛАЖНОСТЬ повітря в приміщенні.
Резервуар для води обсягом 2 літри дає змогу ефективно зволожувати повітря до 7 год.
БЕЗ ТУМАНА И БЕЗ ОСАДКА
Випаровувальне зволоження відбувається БЕЗ ЯВЛЕННЯ СМОГ І БЕЗ БІЛИХ ВІДЛОЖЕНЬ, ЩОСТАЄТЬСЯ НА МЕБЕЛІ, СТЕАХ І ОКНАХ — проблеми, відомі від парових і ультразвукових зволожувачів.
ІОНІЗАЦІЯ
Негативні іони освіжають і ОЧИЩУЄ ПОВІТРЯ у приміщенні. Це має вирішальне значення для підтримки гарного самопочуття, високого рівня енергії та концентрації. Це рішення особливо важливе для людей, які страждають на алергію або ослаблену імунну систему.
- ЗАПОБІЖУЄ РОЗВИВАННЯ МІКРООРГАНІЗМІВ (вірусів, грибків, бактерій)
- НЕЙТАЛІЗУЄ АЛЕРГЕНИ
- покращує якість сну
- покращує концентрацію під час навчання та роботи
- покращує настрій та самопочуття
РЕЖИМИ ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОДРЯХУ
- [1] ЕСТЕСТВЕННЫЙ – електронно-програмована зміна швидкості вентиляції (Висока, Середня, Низька) через регулярні проміжки часу.
- [2] НОРМАЛЬНЫЙ – сильний і постійний потік за однієї з 3 швидкостей повітряного потоку, обраних користувачем.
- [3] СОН — легкий вітерець запобігає застуді під час сну.
КОЛЕБАНІЯ
Режим «КАЧАНІЯ» — повітря рівномірно розподіляється приміщенням, досягаючи навіть віддалених місць вашої квартири.
СВЕТОДІОДНА СЕНСОРНА ПАНЕЛЬ
Усі необхідні функції доступні на сучасній, інтуїтивно зрозумілій світлодіодної СЕНСОРНОЇ ПАНЕЛІ. ПРОСТО ПРИКОСНИТЕСЬ К ЭКРАНУ, щоб увімкнути/вимкнути вентилятор, змінити потужність, час і багато інших параметрів.
СВІТОДИОДНИЙ ДИСПЛЕЙ З ЗМІРЕННЯМ ТЕМПЕРАТУРИ
ЧІТКИЙ ДИСПЛЕЙ — інформує вас про активні функції пристрою та температуру повітряного потоку, що створюється пристроєм.
КЕРУВАННЯ ПЗ Wi-Fi
Загрузите застосунок TUYA і керуйте сумісними електронними пристроями та побутовою технікою за допомогою смартфона. За допомогою цієї програми ви зможете стежити за станом під'єднаних пристроїв, навіть перебуваючи далеко від дому.
Застосунок TUYA доступний для пристроїв Android та iOS.
НЕОБХОДИМИЙ І ТИХИЙ
Добре відпочила людина — це продуктивна та здорова людина, тому правильна температура важлива для полегшення ефективного сну. Вибирайте тихий вентилятор для вітальні або спальні, обладнаний системою керування — одним рухом руки ви зможете вирішити, яка температура навколо вас. Таймер дає змогу встановити час, коли він припинить працювати.
БЕЗПЕЧНО І КОМФОРТНО
ШИРОКА СТАБІЛЬНА ОСНОВА — пристрій залишається повністю стійким, особливо в режимі коливань.
ЗАХИСТНА СІТКА — завдяки тому, що ротор вентилятора укладений у решітку, маленькі діти, які грають поруч із вентилятором і бажають, наприклад, засунути в нього палець, не зможуть поранитися.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Модель: Zilan ZLN1010 Wi-Fi Tower Fan 5in1
- Споживана потужність: 60 Вт
- Витрата повітря: 1250 м3/год
- Функція горизонтального коливання 55°
- Керування: МОБІЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ TUYA
- 5в1: ВЕНТИЛЯЦІЯ, ОХОЛОДЕННЯ, ЗВОЛОЖЕННЯ І ОЧИЩЕННЯ І ІОНИЗАЦІЯ ПОВІТРЯХУ
- Площа експлуатації: до 35 м2
- Робочий діапазон: 10 м
- Режими роботи: НОРМАЛЬНИЙ, ПРИРОДА, СОН
- Регулювання сили повітряного потоку: 3 СКОРОСТИ
- ТАЙМЕР: 0,5 – 8 ч
- Індикатор заповнення резервуара для води: ДА
- Цифровий дисплей температури: ДА
- Рівень шуму: МАКС 59 дБ
- Захист від перегрівання: ДА
- Вставки охолоджувальні: ALASKA ZONE - 2 шт.
- Резервуар для води : 2 л
- Шнур живлення: 145 см
РУКОВОДНІСТЬ ПОВЗОВАТЕЛЯ НА ПІЛЬКОМ ЯЗИЧКА
СЕРТИФІКАТ CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilan |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 60 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 200 мм |
- Ціна: 6 750 ₴












