Кондиціонер колонний 5в1 Haxon Mig 65 Вт охолодження + очищення + вентиляція + зволоження + іонізація повітря
Кондиціонер колонний 5в1 Haxon Mig 65 Вт
Це вентилятор з ефектом охолодження, а не звичайний кондиціонер
5 функцій в одному пристрої:
- охолодження
- очищення
- циркуляція
- зволоження
- iON+ іонізація
Переваги:
- Резервуар для води місткістю до 7 літрів
- Випаровувальний теплообмінник із великою площею поверхні
- Сенсорна панель керування зі світлодіодною підсвіткою
- Дистанційне керування
- Автоматичні жалюзі, що хитаються (функція SWING)
- Таймер (відстрочення часу) від 0,5 до 7,5 годин
- 3 рівні швидкості вентилятора
- Висока ефективність: 400 м3/год
- Додатковий нічний режим роботи SLEEP
- Попередній фільтр
- Індикатор рівня води
- Тиха робота
- Блоковані колеса — мобільність і безпека
ДЛЯ КОЖНОГО СТРІВОСТІ
- 2 гелеві охолоджувальні вставки (Ice Box)
Продумана конструкція
- Сенсорна панель керування та пульт дистанційного керування
- Качувальні (колюйні жалюзі — автоматичні за горизонталлю)
- Транспортувальні колеса з блокуванням для вільного переміщення
Зручність використання
- Зручна ручка для транспортування
- Фільтр попереднього очищення, що вловлює великі домішки + випаровування теплообмінник
- Місткий знімний резервуар для води об'ємом 7 л
Додаткова функція — ІОНІЗАЦІЯ ПОДРЯХУ
Ефективно видаляє:
- віруси
- бактерії
- клещи
- гриби
HAXON MIG оснащен функцією іонізації, яка в поєднанні з електростатичним фільтром високого класу гарантує високу ефективність очищення повітря. Виникають негативні іони, притягують позитивно заряджені частинки, усуваючи в такий спосіб всі забруднювальні речовини, включно з цвіллю, пилом, кліщем, грибками та іншими мікроорганізмами.
Пристрій робить повітря здоровішим і приємнішим для алергіків.
КЕРУВАННЯ: ручне/дистанційне
Сенсорна панель керування зі світлодіодною підсвіткою:
- Охолодження
- Вмик/Вимк/Іонізація
- Зміна режимів роботи
- Таймер (0,5-7,5 ч)
- Качувальні (колюйні жалюзі — автоматичні за горизонталлю)
- Швидкість вентилятора
Дистанційне керування
Пульт дистанційного керування дає змогу дистанційно керувати всіма функціями пристрою.
Ефективне випаровування охолодження
Порятунок у спекотні дні
Випарний килимок спеціальної конструкції зволожується взимку водою з вбудованої ємності об'ємом до 7 літрів. Процес випаровування в поєднанні з обраною потужністю вентилятора неабияк покращує тепловий комфорт.
Випаровувальне охолодження та зволоження відбуваються без утворення туману та утворення білих відкладень на меблях, вікнах і стінах — недуг, відомих під час використання парових і ультразвукових зволожувачів.
Великий бак місткістю 7 л
Кондиціонер HAXON обладнаний великим резервуаром, який забезпечує охолодження впродовж багатьох годин без потреби постійної дозаправки.
Зручний знімний контейнер не тільки полегшує доливання води, розміщення кубиків льоду або охолоджувальних насадок, але й дає змогу утримувати пристрій у чистоті.
Вставки ICE BOX для більшої ефективності охолодження
За дуже високих температур сильнішого охолоджувального ефекту можна досягти, використовуючи дві охолоджувальні вставки (Ice Box, що входять до комплекту). Вставки треба помістити в морозильну камеру до повного замерзання рідини, а потім занурити безпосередньо в ємність із водою.
Технічні характеристики:
- Тип: випарний охолоджувач (водяний)
- Пристрій 5 в 1
- Резервуар для води 7 л
- 2 охолоджувальні вставки IceBox
- Джерело живлення 230 В
- Потужність вентилятора: 65 Вт
- Вага: 7,8 кг
- Розміри: 30х27х76 см
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 65 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Ні |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим вентиляції | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 7.8 кг |
- Ціна: 5 184 ₴












