Кондиціонер колонний 4в1 EBERG Bler 60 Вт охолодження вентиляція очищення зволоження
Кондиціонер колонний EBERG Bler 60 Вт
Це вентилятор з ефектом охолодження, а не звичайний кондиціонер
4в1 — охолодження, вентиляція, очищення, зволоження
Технічні характеристики:
- Панель керування з м'яким дотиком
- Світлодіодний дисплей
- 3 швидкості повітряного потоку
- Місткий бак: 3,5 л
- БЕСПЛАТНО: 2 охолоджувальні вставки IceBox
- Програматор таймера: ТАЙМЕР у діапазоні 1-12 годин
- Автоматична зміна напрямку повітряного потоку: AUTO SWING
- Дистанційне керування
- Корпус із високоякісного АБС-пластику
- Розміри: 87х27х33 см (висота/ширина/довжина)
- Потужність: 60 Вт
- Номінальна напруга: 220-240 В змінного струму, 50/60 Гц
- Вага: 4 кг
- Цвет: білий
- Виробник: EBERG
Увімкнено:
- EBERG Bler кондиціонер
- Дистанційне керування
- Посібник польською мовою
- Охолоджувальні картриджі 2 шт.
Опис продукту
EBERG BLER — сучасний колонний кондиціонер, який допомагає охолоджувати нагріте повітря і приносить полегшення навіть у дуже спекотні дні. Вентилятор забезпечує ефективне циркуляцію повітряу поєднанні з функцією коливань гарантує відчуття природних, прохолодних поривів вітру в усьому приміщенні. Велика система керування з інтуїтивно зрозумілою панеллю або пультом дистанційного керування забезпечує плавне та точне настроювання.
Тиха робота вентилятора у всіх можливих режимах роботи забезпечує високий комфорт використання — він не заважатиме роботі, відпочинку та сну.
Пульт дистанційного керування дає змогу керувати всіма функціями вентилятора.
Екологічне випаровування охолодження
Випаровувальне охолодження та зволоження відбувається без явища туману й білого нальоту на меблях, вікнах, стінах і без створення важких для тварин ультразвуків — тобто недуг, відомих за паровими та ультразвуковими зволожувачами.
Спеціально розроблений стільниковий випарний мат взимку змочується водою, що подається з 3,5-літрової ємності. Процес випаровування в поєднанні з обраною потужністю вентилятора неабияк покращує тепловий комфорт.
Відфільтроване повітря залишається:
- Охолоджений — зниження температури повітря, що сприймається, у приміщенні.
- Зволожений — повітря природним способом зволожується.
- Очищений — кондиціонер зменшує кількість пилу й алергенів у повітрі, що безпосередньо впливає на здоров'я домочадців.
2 заправки ICE BOX
У період дуже високих температур сильніший охолоджувальний ефект можна отримати, використовуючи дві охолоджувальні вставки й кубики льоду. Картриджі треба заповнити водою, помістити в морозильну камеру до повного замерзання рідини, а потім занурити безпосередньо в ємність із водою.
Переваги:
- Сучасний пристрій 2-в-1, що поєднує в собі функцію випарного кондиціонера з колоною вентилятором
- Світлодіодний дисплей - цифрова індикація режиму роботи вентилятора та температури в приміщенні
- Екологічне випаровування охолодження
- Природне зволоження повітря
- Місткий бак на 3,5 л забезпечує тривалу роботу пристрою на одному баку.
- Панель керування з м'яким дотиком
- Дистанційне керування
- 3 швидкості повітряного потоку
- Потужність 60 Вт - висока потужність вентилятора гарантує його швидку та ефективну роботу
- ТАЙМЕР - таймер (1-12ч)
- SWING - автоматичне коливання
- Тиха робота - низький рівень звукового тиску
- Стабільна база - велика база забезпечує надійну та стабільну роботу пристрою
- Зручна ручка для зручного перенесення
Функція гойдання — автоматичне коливання
Кондиціонер BLER має автоматичне ліве та праве коливання, що гарантує рівномірну циркуляцію повітря по всьому приміщенню!
Крім того, кондиціонер дає змогу вручну регулювати потік повітря вгору та вниз.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим вентиляції | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 5 040 ₴








