Бігова доріжка Treadmill BA06-A2
Підходить для всіх любителів фітнесу, не турбуйтеся про проблеми з харчуванням, забезпечуючи сильну та стабільну роботу під час тренувань.
Кілька швидкостей на вибір: (максимальна швидкість: 5 миль/год)
Діапазон швидкостей регулюється, і ви можете налаштувати свої тренування на власну швидкість
Багатошарова протиковзка конструкція: 5-шаровий нековзний біговий ремінь
Багатошарова, нековзна гумова система амортизації забезпечує підтримку коліна та гомілковостопного суглоба, зменшуючи пошкодження суглобів, спричинене ударами
Розумний світлодіодний екран:
Розумний пульт дистанційного керування, підключений до PitPat, відображає інформацію в режимі реального часу про швидкість, час, відстань і спалені калорії
Розширене тренування штучного інтелекту для додатків:
Підключіться до нашого додатка PitPat, щоб відстежувати дані про свої вправи. Забезпечте симуляцію спортивної сцени на свіжому повітрі, різноманітні курси та професійних тренерів зі штучним інтелектом
Портативні та прості в експлуатації:
Доріжку можна використовувати відразу без встановлення завдяки вбудованим коліщаткам і надтонкій компактній конструкції для зручного перенесення та зберігання
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Домашнее |
| Тип | Электрическая |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальный вес пользователя | 136 кг |
| Мощность двигателя л.с | 2,1 - 2,5 |
| Максимальная скорость полотна | 12 и менее |
| Длина полотна | 91 см |
| Ширина полотна | 41 см |
| Функции компьютера | Дистанция, Расход калорий, Время, Скорость |
| Особенности | Транспортировочные ролики, Синхронизация с ПК |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 80 см |
- Цена: 11 101 ₴












