Генератор мильних бульбашок LIGHT4ME Bubble Blue 40 Вт з пультом машина для мильних бульбашок

- В наличии
- Код: ol3690
5 699 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Генератор мильних бульбашок LIGHT4ME Bubble Blue
Особливості:
- Light4Me Bubble Blue: мильниця для мильних бульбашок з дистанційним керуванням, ідеально підходить для будь-якої вечірки.
- Простий у використанні: готовий до використання після розпакування, просто наповніть резервуар рідиною, підключіть бездротовий приймач і включіть пристрій.
- Універсальне використання: ідеально підходить не тільки для весіль, корпоративів, випускних вечорів або 18-х, але і для дитячих заходів.
- Висока продуктивність: забезпечує велику кількість випромінюваних бульбашок, приносячи масу задоволення учасникам.
Машина для мильних бульбашок для кожної вечірки!
Light4Me Bubble Blue – це машина для мильних бульбашок з дистанційним керуванням і бездротовим пультом дистанційного керування, яка є одним із найкращих пристроїв такого типу у своєму класі. Ця компактна бульбашкова машина дуже потужна і дає вам можливість встановити її в будь-якому місці. Однією з найбільш відмінних особливостей цього виробу є його проста експлуатація. Відразу після розпакування обладнання готове до використання. Просто наповніть резервуар рідиною, підключіть бездротовий приймач і увімкніть пристрій. Завдяки цьому бульбашнику ваш захід стане унікальним, незалежно від того, чи це весілля, корпоратив, випускний вечір, 18-річчя або дитяче свято. Висока ефективність виражається в кількості випущених бульбашок і приносить масу задоволення учасникам.
Ідея подарунка для дітей
Машина для створення бульбашок Light4Me Bubble Blue - це відмінне рішення не тільки для івент-компаній, весільних оркестрів, мобільних діджеїв, артистів і шоуменів, але і хороша ідея подарунка для дітей. Він стане прекрасним доповненням до будь-якого розважального заходу.
Технічні характеристики:
- Енергоспоживання: 40 Вт
- Блок живлення: AC110-240V, 50/60 Гц
- Запобіжник: 2А
- Розміри: 41 x 23 x 25 см
- Вага: 2,1 кг
Комплектація:
- Машина для мильних бульбашок
- Шнур живлення IEC
- Бездротовий пульт дистанційного керування
- Радіоприймач
- Посібник користувача (EN/PL)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light4Me |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 410 мм |
| Высота | 250 мм |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Автомат |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальная потребляемая мощность | 40 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
- Цена: 5 699 ₴








