Електричний реабілітаційний міні велотренажер для рук та ніг TODO з пультом Чорний

- В наличии
- Код: ol3683
6 981 ₴
+380 (98) 565-45-54
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний реабілітаційний міні велотренажер TODO з пультом
Реабілітаційний велосипед підходить для людей похилого віку, для відновлення або реабілітації після травм.
Має фіксатори для ніг, відмінно підходить для реабілітації ніг та рук.
Також тренажер має пульт дистанційного керування. Має шість режимів швидкості, завдяки електромотору він сам крутить педалі в різні боки, що прискорює процес реабілітації.
Особливості:
- Автомат, 6 ступенів швидкості, пульт.
- Великий РК-дисплей: на дисплеї відображається швидкість (speed), час (time), калорії (calories), можна легко прочитати результати тренування.
- Легко зібрати: ви можете виконати всю збірку протягом 2 хвилин. Потрібно тільки встановити два стабілізатори та пару педалей.
- Під час тренувань тренажер може залишатися стійким і при цьому не дряпатиме підлогу.
- Електричний домашній тренажер: ідеально підходить для людей похилого віку або людей з обмеженою рухливістю. Ви можете використовувати цей тренажер для їзди руками та ногами на велосипеді, щоб покращити кровообіг та рухливість суглобів.
- Тихий рух: рух пристрою м'який та тихий, db менше 30, ви можете насолоджуватися комфортними тренуваннями під час роботи, читання, перегляду телевізора або відпочинку на дивані.
- Регульована швидкість: прочитавши наше керівництво користувача (англійська не гарантується), ви зможете навчитися більше. Можна вибрати автоматичний та ручний режим, швидкість до 6 рівнів. Крім того, за потреби педалі можна переміщати вперед або назад.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TODO |
| Назначение | Домашнее |
| Тип | Портативный |
| Система нагрузки | Механическая |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Функции компьютера | Дистанция, Расход калорий, Время, Скорость |
| Особенности | Ремешки на педалях, Возможность тренировки рук |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 34 см |
| Высота | 26 см |
- Цена: 6 981 ₴






