Генератор снега снегогенератор BeamZ Rage 1000 Snow 1000 Вт 2 пульта управления бак 2 л 5 м3/мин

- В наличии
- Код: ol3679
10 688 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Генератор снігу снігогенератор BeamZ Rage 1000 Snow
BeamZ RAGE1000 – потужний снігогенератор потужністю 1000 Вт, оснащений бездротовим та дротовим пультом дистанційного керування. Машина виробляє дуже гарні пластівці завдяки оновленому соплу у формі зірки.
BeamZ RAGE1000 – ідеальна машина для створення зимової атмосфери, наприклад, на різдвяних ярмарках, дитячих анімаціях тощо. Завдяки високій потужності пластівці вистрілюються з машини на відстань в кілька метрів.
Синій світлодіод
Його поставили під 2-літровий бак, щоб позначити рідину, присутню в баку. Світло від цього світлодіода гарантує, що рівень рідини добре видно навіть у темряві.
Нова насадка
У RAGE1000 використовується нова насадка. Ця насадка у формі зірки створює красивіші та реалістичніші снігові пластівці, ніж у старих машинах.
Контроль
RAGE1000 оснащений двома пультами дистанційного керування. Наприклад, дротовий пульт дистанційного керування йде в комплекті з кабелем, довжина якого становить близько 3 метрів. Крім того, в комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування, завдяки чому машину можна легко активувати дистанційно.
Особливості:
- Ефект сніжинок
- Спеціальна насадка з тривалим терміном служби
- Бак зі світлодіодним підсвічуванням
- При постійному використанні створюється шар піни, який поступово розчиняється і практично не залишає слідів
- Контроль рівня снігу
- Бездротовий пульт дистанційного керування
- Резервуар для снігу ємністю 2000 мл
Специфікація:
- Виробник: BeamZ
- Вихідний об'єм за хвилину: 5 м³
- Ємність бака: 2 л
- Ручні режими
- Споживана потужність: 4.8А
- Розміри: (Д х Ш х В) 360 х 170 х 225 мм
- Живлення: 230/ 240 В змінного струму 50/60 Гц
- Вага: 4,5 кг
- Аксесуари: монтажний кронштейн, кабель живлення, пульт дистанційного керування
| Основные | |
|---|---|
| Тип управления | Механическое |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 225 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Объем резервуара для воды | 2 л |
- Цена: 10 688 ₴










