Крісло колісне з електроприводом Mover EA900 Складана інвалідна коляска
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло колісне з електроприводом Mover EA900 Коляска інвалідна
Ключові переваги:
1) Комфорт та свобода руху
- Підвищена вантажопідйомність до 140 кг
- Інвалідний візок зручно складається і поміститься в багажнику автомобіля
- Вага інвалідного крісла з акумулятором – 27 кг
2) Хороша прохідність
- Маневреність і великі колеса (передні – 23 см, задні – 30,5 см) дозволяють пересуватися асфальтом, травою та гравійкою. Легке подолання підйомів із нахилом до 13 градусів.
- Є противідкидні опорні колеса
3) Повна автономність
- Електричний інвалідний візок може рухатися зі швидкістю до 8 км/год
- Запас ходу одному заряді 15-20 км
- Час повної зарядки 4 – 6 годин
4) Ергономічність
- Зручне сидіння та спинка з регулюванням посадки забезпечує максимальний комфорт у русі
- З боків та за інвалідним візком є великі кишені, а під сидінням місткий багажний відділ на блискавці для необхідних речей чи покупок
- При їзді ноги знаходяться на зручній відкидній підніжці
- Для посадки в інвалідне крісло обидва підлокітники можна відкинути вгору
5) Простота управління
- Електроколяска для інвалідів має зручний та простий у використанні пульт керування з джойстиком
- Як опція можна дозамовити пульт дистанційного керування кріслом супроводжуючою особою. Коляска оснащена противідкатною системою за рахунок електромоторів та додатковими противідкидними колесами.
- Можна також вимкнути електроприводи та пересувати коляску вручну
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вага коляски (з АКБ) – 27 кг
- Легка рама – міцний алюмінієвий сплав
- Велике навантаження – максимум 140 кг
- Час заряду батареї – 4-6 годин
- Швидкість – до 8 км/год
- Велика дальність їзди на одному заряді – не менше 20 км
- Безпечна противідкатна система гальмування
- Легке подолання підйомів – до 15 градусів
- Великі колеса та м'яка підвіска для амортизації
- Компактний розмір для транспортування у складеному стані – 640х390х750 мм
- Зручне керування джойстиком на підлокітнику коляски (Пульт дистанційного керування – додаткова опція)
- Модель: Mover EA900
- Розміри сидіння: 460х450х170 мм
- Розміри спинки: 440х400х30 мм
- Висота сидіння від підлоги: 500 мм
- Передні колеса: 203 мм
- Задні колеса: 305 мм
- Радіус повороту: 600 мм
- Акумулятор: 1х24V, 13Ah, заряджається від розетки прямо з пульта
- Вага акумулятора: 3 кг
- Потужність двигунів: 24V 300Ват х 2 шт.
- Габарити у розкладеному стані (Д*Ш*В): 990х630х960 мм
- Габарити у складеному стані (Д*Ш*В): 640х390х750 мм
- Габарити коробки (Д*Ш*В): 680х480х820 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип подножки | Откидные |
| Тип рамы инвалидной коляски | Складная |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 63 см |
| Ширина в сложенном состоянии | 39 см |
| Высота инвалидного кресла | 96 см |
| Диаметр передних колес | 20.3 см |
| Диаметр задних колес | 30.5 см |
| Вес | 27 кг |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Ремень безопасности | Да |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Емкость аккумулятора | 13 А·ч |
| Дальность хода на одной подзарядке | 20 км |
| Время зарядки аккумулятора | 6 час |
| Угол подъема | 15 град. |
| Вес аккумулятора | 3 кг |
- Цена: 46 666 ₴










