Стаціонарний турнік перекладина для тренувань K-Sport MFX004 з брусами до 150 кг

- В наличии
- Код: ol3587
4 299 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Стаціонарна перекладина для підтягувань турнік K-SPORT до 150 кг
Це обладнання поєднує в собі простоту зі стабільністю і універсальністю. Ідеальний вибір для тих, хто не може дозволити собі кріпити станцію до стіни або підлоги, а комфорт занять для них є пріоритетом.
Особливості:
- максимальне навантаження: 150 кг
- високоякісна польська сталь
- покриті порошковою фарбою
- проста в монтажі конструкція
ПРОСТІ РІШЕННЯ
У нашій станції ми використали прості та перевірені рішення, без зайвих рухомих частин. Перекладина, на якій можна виконувати підтягування на вузькому, широкому і молоточком хваті, влаштована так само просто. Діаметр захватної частини становить 27 мм, завдяки чому вона ідеально лягає в руку.
ШИРОКА ОСНОВА
Крім того, зігнуті профілі збільшують зусилля, необхідне для перекидання обладнання, що робить його придатним навіть для тренувань з ременями та ременями TRX.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Тип | Турник |
| Материал | Металл |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Конструкция | Напольная |
| Дополнительная комплектация | Брусья |
| Цвет | Черный |
| Тип крепления | Не требует крепления |
| Состояние | Новое |
| Производитель | TRX |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 82 см |
| Ширина | 90 см |
| Высота | 210 см |
- Цена: 4 299 ₴








