Велотренажер складаний Trex Sport TX-320XB FLIX до 100 кг із системою механічного опору

- В наличии
- Код: ol3570
5 940 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Фітнес-велосипед Trex Sport TX-320XB FLIX - ідеальне рішення для тих, хто хоче залишатися у формі, цінує зручність тренувань в домашніх умовах.
Характеристики:
- механічна система опору
- ручне регулювання опору з допомогою ручки
- макс. вага користувача - 100 кг
- зручне сидіння з 5-ступінчастим регулюванням по висоті
- нековзні педалі з регульованими ременями
- стабільна конструкція
- рульове колесо з датчиками пульсу вкрите м'якою піною
- вирівнюючі ніжки
- дисплей, який відстежує час, швидкість, калорії і пульс
- велосипед легко складається
- розмір в розкладеному вигляді: 114 х 81 х 44 см
- розмір в складеному вигляді: 135 х 44 х 33 см
Завдяки механічній системі опору FLIX пропонує вам повний контроль над інтенсивністю ваших вправ. Регулювання опору з допомогою інтуїтивно зрозумілою ручки дозволяє плавно регулювати складність тренування у відповідності з вашими поточними потребами. Робіть все можливе під час кожного тренування.
Кермо велотренажера оснащено датчиками пульсу. Крім того, воно покрито м'якою і приємною на дотик піною. Воно не тільки забезпечує зручне захоплення, але і дозволяє постійно контролювати частоту серцевих скорочень. Це надзвичайно важливо, особливо під час кардіо-тренувань.
Дисплей велосипеда FLIX відстежує ключові параметри вашої тренування, такі як час, швидкість, спалені калорії і пульс. Таким чином, ви легко відстежувати свій прогрес і можете адаптувати вправи до своїх цілей у фітнесі. Регулярні вправи на нашому велосипеді не тільки зміцнюють м'язи, але і покращують серцево-судинну систему.
Протиковзкі педалі з регульованими ременями забезпечують комфорт під час тренування. Стабільна конструкція велосипеда гарантує безпеку в будь-яких умовах. Завдання вирівнюючих лапок - можливість пристосування обладнання до нерівностей поверхні. Це особливо важливо в домашніх умовах, де підлога не завжди ідеально рівна.
Зручне сидіння з 5-ступінчастим регулюванням по висоті гарантує ідеальну посадку у відповідності з вашим ростом і дозволяє проводити тривалі тренування, не турбуючись про дискомфорт. Регулювання сідла дозволяє використовувати велосипед для всіх членів родини.
Велосипед Trex Sport FLIX відмінно підійде для домашнього спортзалу. Ви можете тренуватися перед телевізором, у спальні, на балконі або терасі. Крім того, його практична конструкція дозволяє легко складатися після виконання вправ. Це робить його ідеальним рішенням для людей, які цінують як фізичну активність, так і простір в своєму будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trex Sport |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Домашнее |
| Тип | Вертикальный |
| Система нагрузки | Механическая |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
| Функции компьютера | Расход калорий, Частота пульса, Время, Скорость |
| Особенности | Ремешки на педалях, Регулировка сидения по вертикали, Компенсаторы неровности пола |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 81 см |
| Ширина | 44 см |
| Высота | 114 см |
- Цена: 5 940 ₴









