Тактична сумка для зарядної станції Екофлоу / EcoFlow DELTA Pro 3,6 кВт Uline RZ 7514 Мультикам Кордура

- В наличии
- Код: snp3170
7 500 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Сумка для перенесення зарядної станції Екофлоу / EcoFlow DELTA Pro 3,6 кВт Uline RZ 7514
Сумка призначена для перенесення, зберігання та транспортування зарядної станції Екофлоу / EcoFlow DELTA MAX Pro 3,6 кВт.
Сумка вироблена з посиленої тканини Cordura 1000D, внутрішня частина оброблена поліестером 600D, ременні стрічки та окантовка зроблені з поліаміду, використана посилена блискавка 10 мм max zipper. Перевірка тканини показала: в ПНБ не світиться.
Сумка була спроектована так, щоб зарядною станцією можна було користуватися не виймаючи з сумки. Кришки бокових входів, у відкритому положенні, виконують функцію козирків (є додаткова фіксація та регулювання кута нахилу). В верхній частині сумки є велика кишеня на блискавці, по розміру самої станції.
У кришці, дні та по периметру сумки стоїть ущільнювач (поліфом) 10 мм. На дні та одном з боків сумки, який соприкасається з поверхнею станції під час її перевезення встановлено пластик 1,5 мм.
Сумка має дві ручки для переноски, а також отвори для ручки, що висувається, і коліс для перевозки сумки.
Розмір Д 65 × Ш 30 × В 44 см
Високоякісні товари, виготовлені в Україні, на запити волонтерів, військових, міністерства. Перевірено і одобрено в польових умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Cordura |
| Особенности | Боковой вход |
| Узоры и принты | Мультикам |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 650 см |
| Ширина | 300 см |
| Высота | 440 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Расцветка | Камуфляж |
| Состояние | Новое |
- Цена: 7 500 ₴






