Тактична сумка для перенесення зарядної станції Блюетті / Bluetti AC60 Uline RZ 7513 Мультикам

- В наличии
- Код: snp3169
3 150 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Сумка для перенесення зарядної станції Блюетті / Bluetti AC60 Uline RZ 7513
Сумка призначена для перенесення, зберігання та транспортування зарядної станції Bluetti AC60.
Сумка вироблена з посиленої тканини Cordura 1000D, внутрішня частина оброблена поліестером 600D, ременні стрічки та окантовка зроблені з поліаміду. Перевірка тканини показала: в ПНБ не світиться.
Сумка була спроектована так, щоб зарядною станцією можна було користуватися не виймаючи з сумки. Кришки (центрального та бокових входів) у відкритому положенні виконують функцію козирків. У бокових кришках є додаткова фіксація та регулювання кута нахилу.
У кришці, дні та по периметру сумки стоїть ущільнювач (поліфом) 10 мм.
Розміри: Д 31 х Ш 25 х В 26 см
Сумка має коротку ручку та довгий ремінь для комфортної переноски, використана посилена блискавка 10 мм max zipper та пластикова фурнітура woojin.
Високоякісні товари, виготовлені в Україні, на запити волонтерів, військових, міністерства. Перевірено і одобрено в польових умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Расцветка | Камуфляж |
| Тип | Сумка |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности | Боковой вход |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Cordura |
| Узоры и принты | Мультикам |
- Цена: 3 150 ₴









