Тактична сумка для перенесення зарядної станції Блюетті / Bluetti AC2A Uline RZ 7512 Мультикам

- В наличии
- Код: snp3168
2 775 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Сумка для перенесення зарядної станції Блюетті / Bluetti AC2A Uline RZ 7512
Сумка призначена для перенесення, зберігання та транспортування зарядної станції Bluetti AC2A.
Сумка вироблена з посиленої тканини Cordura 1000D, внутрішня частина оброблена поліестером 600D, ременні стрічки та окантовка зроблені з поліаміду. Перевірка тканини показала: в ПНБ не світиться.
Сумка була спроектована так, щоб зарядною станцією можна було користуватися не виймаючи з сумки. Кришки (центрального та бокових входів) у відкритому положенні виконують функцію козирків. У бокових кришках є додаткова фіксація та регулювання кута нахилу.
У кришці, дні та по периметру сумки стоїть ущільнювач (поліфом) 10 мм.
Сумка має одну коротку ручку та довгий ремінь для комфортної переноски, використана посилена блискавка 10 мм max zipper та пластикова фурнітура woojin.
Розміри: Д 27xШ 20xВ 20 см
Високоякісні товари, виготовлені в Україні, на запити волонтерів, військових, міністерства. Перевірено і одобрено в польових умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Расцветка | Камуфляж |
| Тип | Сумка |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности | Боковой вход |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Cordura |
| Узоры и принты | Мультикам |
- Цена: 2 775 ₴








