Тактична сумка для перенесення зарядної станції Блюетті / Bluetti AC200P, AC200MAX Uline RZ 7509 Мультикам

- В наличии
- Код: snp3165
6 450 ₴
- +380 (93) 077-32-02
- +380 (66) 583-23-53
Сумка для перенесення зарядної станції Блюетті / Bluetti AC200P, AC200MAX Uline RZ 7509
Сумка призначена для перенесення, зберігання та транспортування зарядної станції Bluetti AC200P, AC200MAX.
Сумка вироблена з посиленої тканини Cordura 1000D, внутрішня частина оброблена поліестером 600D, ременні стрічки та окантовка зроблені з поліаміду. Перевірка тканини показала: в ПНБ не світиться.
Сумка була спроєктована так, щоб зарядною станцією можна було користуватися не виймаючи з сумки. Кришки (центрального та бокових входів) у відкритому положенні виконують функцію козирків. У центральній та бокових кришках є додаткова фіксація та регулювання кута нахилу.
У кришці, дні та по периметру сумки стоїть ущільнювач (поліфом) 10 мм. На дні сумки - пластик 1,5 мм.
Сумка має дві коротких ручки та довгий ремінь для комфортної переноски, використана посилена блискавка 10 мм max zipper та пластикова фурнітура woojin.
Розміри: Д 44 х Ш 30 х В 42 см
Високоякісні товари, виготовлені в Україні, на запити волонтерів, військових, міністерства. Перевірено і одобрено в польових умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Расцветка | Камуфляж |
| Тип | Сумка |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности | Боковой вход |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 440.0 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Cordura |
| Узоры и принты | Мультикам |
- Цена: 6 450 ₴











